Další služby

Další služby

Olaplex

Nabízím revoluční metodu ošetření poškozených vlasů - Olaplex. Jedná se o originální chemickou recepturu, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby. Takovému přípravku nelze konkurovat!

Malibu C

Malibu C nabízí řady k ošetření jakýchkoliv vlasů a potřebuje je každý, kdo si myje vlasy vodou. Většina lidí totiž netuší, co se skrývá ve vodě, a že voda může být průvodcem různých problémů nejen s vlasy, ale i s vlasovou pokožkou. Mytí vlasů ve tvrdé vodě, která obsahuje určité minerály a chemické přísady, může zapříčinit na vlasech nežádoucí reakce a také nepříjemné stavy pokožky. Voda může mít za následek i například: blednutí barvy, problémy s krytím šedivých vlasů, zašlé blond odstíny, nežádoucí nazelenalé nebo zašedlé odlesky, ztrátu pružnosti vlasů, zesvětlení vlasů, které "zmizí" po pár týdnech od návštěvy salonu.

Díky patentované technologii, Malibu C zbavují vlasy a pokožku hlavy nánosů těchto nechtěných minerálů a chemických přísad a vlasy jsou tak opět zdravé a nezatížené.

K18Peptide

Je průlomová molekula, na kterou vlasová péče čekala. Bylo klinicky prokázáno, že odstraňuje poškození během 4 minut. Již po jediném salonním ošetření se u vlasů obnoví 91% jejich původní síly a 94% jejich původní elasticity. Léčí poškození způsobené: zesvětlením+barvou, chemickými službami, teplem, mechanickým stylingem. K18Peptide, variantu pro domácí péči lze zakoupit přímo na salonu!

Střih horkými nůžkami, tzv. metodou ThermoCUT

ThermoCut systém zaručuje vlasům již po druhém stříhání větší objem, lesk a lepší poddajnost vlasů. Díky vysoké teplotě ostří nůžek se při stříhání zataví koneček vlasů, který se již dále netřepí, nevypadávají proteiny a dochází k přirozené regeneraci vlasů.

Kontaktujte nás X

 

+420 721 755 420

 

Sdílejte

Sdílejte

Volejte

Volejte

+420 721 755 420

Pište X

 

Najdete nás

 Navštivte nás

Újezd 1653/6, 796 01 Prostějov

tel. +420 721 755 420

Otevírací doba

Otevírací doba

dle objednání

na tel. nebo osobně